Dosan limited şirketi 1987 yılından bu yana Balıkesir’ de hizmet vermektedir. Dosan soğutma ve mutfak sanayi firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, imal ettiğimiz hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

İnanıyoruz ki bu tarz bir çalışma, müşterilerimizin muhtelif sistemler konusunda destek alması, mevcut üretim tesislerini yeni ve güncel uygulamalarla geliştirmesi, dolayısıyla da ürün kalitesi ve hizmette kusursuzluk amaçlanmaktadır.

Kuruluşumuzun ilk gününden beri pek çok endüstriyel uygulamada çeşitli problemlerle karşılaştık ve bunların tamamını başarıyla çözümledik. Anahtar teslimi projelerdeki geniş tecrübemiz, sistemin dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.
Firmamızdan alacağınız her ürün garantimiz altındadır.
Ana hedefi

Dünyanın hiçbir yerinde aynı ürün kalitesiz üretilmeden ucuza mal edilemez. Aynı ham maddeyi kullanmışsanız, aynı kalitede mal üretiyorsanız bu iki ürün arasında yüzde 50 fark olamaz. Çok yüksek fark varsa aynı kalitede değildir.

Kalite, önceden tespit edilmiş olan spesifikasyonlara ya da standartlara göre üretim yapma olgusudur.
.

Naim Demirdağ
Saç ustası

Dosan soğutma çalışanı.

Mehmet Üncü
Kaynak ustası

Dosan soğutma çalışanı.

Dinçer muştu
Soğutma Ustası

Dosan soğutma çalışanı./p>

Mustafa Baydarlı
Soğutma ustası

Dosan soğutma çalışanı.